Top

ست ترمزبندی هیدرولیک شیمانو مدل ( ALTUS BR-M315 )

Shimano Altus BR-M315  Resin Pad

 

- جنس بدنه کالیپر و بدنه مخزن روغن کتی از آلومینیوم

- مناسب برای دوچرخه های شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , کورسی

- اقتصادی ترین محصول ترمزهای هیدرولیک شیمانو

- با اهرم بلند کتی ترمز و جنس استیل مشکی 

- شکل اهرم ترمز با عملکرد 3 انگشتی

- با طول شلنگ عقب 170 سانتی متری و طول شلنگ جلو 100 سانتی متر

- با لنت از جنس رزین

- نصب سریع و آسان

- وزن 580 گرم

- رنگ مشکی

 

 

ناموجود 

 

 

 

معرفی شرکت شیمانو :

کمپانی شیمانو تولید کننده لوازم کورسی و کوهستان یک شرکت مادر تخصصی ژاپنی است که محصولاتش را به ترتیب کیفیت در ژاپن ، مالزی ، سنگاپور و چین تولید می کند .

شیمانو شرکت چندملیتی ژاپنی سازندهٔ تجهیزات دوچرخه، روئینگ و قرقرهٔ ماهی‌گیری است. همچنین تا سال ۲۰۰۵ سازندهٔ ابزار گلف و تا سال ۲۰۰۸ سازندهٔ دندهٔ اسنوبرد بود. مقر شیمانو در ساکای ژاپن است و ۴۳ شرکت تابعه دارد. کارخانه‌های اصلی شیمانو در چین، مالزی و سنگاپور قرار دارند.

فروش محصولات شیمانو ۵۰٪ بازار جهانی تجهیزات دوچرخه سواری را شامل می‌شود. محصولات آن شامل تجهیزات پیشران، ترمز، چرخ ،پدال، طبق عوض کن،شانژمان و... برای دوچرخه‌های جاده، کوهستان و هایبرید است.

شرکت ایتالیایی کامپانیولو و شرکت آمریکایی اس رم رقیبان اصلی شیمانو در بازار دوچرخه هستند. با افزایش ناگهانی فروش دوچرخه در ایالات متحده در دههٔ ۱۹۷۰ که نیاز آن بیش از ظرفیت تولید کنندگان اروپایی بود، شیمانو و یک تولید کنندهٔ ژاپنی دیگر به نام سان‌تور به‌سرعت وارد شدند تا ظرفیت خالی را پر کنند. سان‌تور روی بازیافت دستگاه‌های موجود تمرکز کرد؛ در حالی که شیمانو توجه خود را معطوف به بازاندیشی سیستم‌های اولیه کرد و نوآوری‌هایی مانند تعویض دندهٔ پوزیترون و هرزگرد جلو را برای محصولات کم‌قیمت ارائه کرد.

در دههٔ ۱۹۸۰ نوآوری‌های فناورانه و هزینهٔ کمتر محصولات شیمانو باعث شد که سازندگان سنتی اروپایی تجهیزات بخش بزرگی از بازار خود را از دست دهند. در این دوره، برخلاف روش بازاریابی ارائهٔ نوآوری‌ها در زمینهٔ محصولات گران‌قیمت و اعتماد به تقاضای مشتری برای تقلید از پیشگامان، همراه با صرفه‌جویی برای آوردن آن‌ها به بازار انبوه، شیمانو و سان‌تور فناوری‌های تازه‌ای را در پایین‌ترین سطح قیمتی بازار دوچرخه معرفی کردند. این فناوری‌ها از تکنیک‌ها و مواد ارزان‌تر و غالباً سنگین‌تر و کم‌دوام‌تر بهره می‌بردند و هنگامی به سوی بازار سطح بالا حرکت می‌کردند که خود را در سطح پایین تثبیت کرده‌باشند.

ناموجود1 2 3 4 5

ثبت نقد و بررسی