شرایط 48 ساعت ضمانت بازگشت کالا :

 1- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته و یا از نظر مشخصات با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد :

 - اشکال، ایراد فنی و یا مغایرت باید حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت کالا، به سایت فروشگاه دوچرخه بازاری اطلاع داده شود.

 - لازم است کارتن و جعبه اصلی و گواهینامه محصول تا پایان 48 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شده و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

 - استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به سایت فروشگاه دوچرخه بازاری بازگردانده شود.

 - برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 - هرگونه اشکال فنی و ظاهری از قبیل شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، فاقد ضمانت بازگشت است.

- پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد سایت فروشگاه دوچرخه بازاری  در واحد خدمات پس از فروش باقی می ماند و با انقضای این مهلت سایت فروشگاه دوچرخه بازاری در قبال کالا و زیان های وارد بر آن یا مفقود شدن آن هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.

 - عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

 2-اگر مشتری از خرید خود منصرف شود :

 - اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود حداکثر تا 48 ساعت باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

 - برگرداندن کالا درحالت انصراف از خرید پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده باشد
کالا در شرایط اولیه خود باشد ، از کالا هیچگونه استفاده ای نشده باشد ، کالا به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود

 - اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

 - در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

 طریقه بازگشت کالا :

 -  لطفاً قبل از هر اقدامی کارشناس پشتیبانی خدمات پس از فروش سایت فروشگاه دوچرخه بازاری را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده مطلع سازید .

 -  از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سایت فروشگاه دوچرخه بازاری خودداری کنید.

 -  برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه ، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، گواهینامه کالا و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

 -  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید.)

 -  فاکتور باید همراه کالا ارسال شود. می توانید پشت فاکتور درخواست و یا مشکل را بنویسید.

 - از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

 

روند رسیدگی به بازگشت کالا :

 پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری بدین شرح می باشد:

 - کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. اگر ایراد و یا مغایرت توسط کارشناسان سایت فروشگاه دوچرخه بازاری تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

 -  لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است و اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد سایت فروشگاه دوچرخه بازاری بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می شود. برای کالای گرانتر، مشتری تفاوت را پرداخت می کند و برای کالای ارزانتر، سایت فروشگاه دوچرخه بازاری تفاوت را به حساب مشتری واریز می کند.

 -  اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی کند و سایت فروشگاه دوچرخه بازاری در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچگونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالای درج شده در فاکتور به مشتری را می پذیرد.

 -  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط سایت فروشگاه دوچرخه بازاری ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

 -  ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش سایت فروشگاه دوچرخه بازاری است.

 -  واریز هزینه ارسال کالای بازگشتی فقط برای شرایط اشکال، ایراد فنی و یا مغایرت می باشد و منوط به دریافت رسید حمل کننده کالا است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

 -  در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از تیپاکس و پست استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به غیر از تیپاکس و پست به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد ولی هزینه تیپاکس و پست با ارائه فاکتور و قبض آن بر اساس تعرفه های شرکت تیپاکس و پست طبق قوانین و دستورالعمل های سایت فروشگاه دوچرخه بازاری ، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می شود.

 - کلیه وجوه مرجوعی به شماره حساب متعلق به شخص خریدار که خرید از سایت فروشگاه بازاری با آن شماره حساب صورت گرفته واریز خواهد شد ، لذا خریدار موظف است جهت دریافت وجوه مرجوعی شماره حسابی که خرید از سایت فروشگاه بازاری با آن صورت گرفته را در اختیار فروشنده قرار دهد .

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید