پرداخت اینترنتی

کاربران بازاری بایک می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را بصورت انلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نسیت و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

هنگام ثبت سفارش می توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

 - شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک)

 - رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 - cvv2 (یک کد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد)

 - تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت بانکی روی آن حک شده است. اگرروی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، میتوانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

پرداخت کارت به کارت، واریز به شماره حساب و یا شماره شبا

همچنین کاربران بازاری بایک می توانند در هنگام ثبت سفارش، هزینه سفارش خود را از طریق کارت به کارت، واریز به شماره حساب و یا شماره شبا پرداخت نمایند. اطلاعات مربوط به شماره کارت،شماره حساب و شماره شبا در پایان سفارش آورده شده، در این روش بعد از واریز هزینه سفارش حتما به پشتیبانی سایت اعلام فرمایید تا سفارش پس از بررسی وارد مراحل آماده سازی و ارسال شود. شماره تماس های پشتیبانی سایت: 09113823164- 01344249097

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

 - مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری بازاری بایک خود ثبت نماید. ( در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می کند.)

 - در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد.

مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از بازاری بایک، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.

 - در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، بازاری بایک مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید