Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

اسپری فوم لاستیک (GETSUN ) مدل G-1008

GETSUN 4X Tire Foam G-1008

 

- براق کننده , تمیز کننده , محافظت کننده

- افزایش عمر لاستیک

- به درون تایر نفوذ کرده و آن را در مقابل هر گونه شکاف و یا کم رنگ شدن دیواره ها حفظ می کند

- قابلیت تمیز، درخشان ومحافظت کردن تا ۴۰ تایر را داراست

- هیچ گونه آسیبی به چرخ و یا روکش آن وارد نمیکند

- اسپری لاستیک فوم علاوه بر تمیز کنندگی فوق العاده باعث نرمی لاستیک میشود

- از ترک خوردن لاستیک در روز های سرد و … جلوگیری میکند

- حجم: 650 میلی لیتر
 

- اسپری لاستیک فوم گتسان دارای کاربردی بسیار آسان است که باعث پاکی،درخشندگی ومحافظت از تایرهامی شود.به آسانی آن را اسپری کرده و فوم تمام آلودگی ها را از بین برده و تایر همانند روز اول به چشم خواهد آمد.فوم تایر گت سان در عرض چند دقیقه تایرها را تمیز و درخشان کرده و احتیاجی به استفاده از دست نمی باشد. همچنین به درون تایر نفوذ کرده و آن را در مقابل هر گونه شکاف و یا کم رنگ شدن دیواره ها حفظ می کند.این محصول قابلیت تمیز، درخشان ومحافظت کردن تا ۴۰ تایر را داراست و هیچ گونه آسیبی به چرخ و یا روکش آن وارد نمیکند.

- اسپری لاستیک فوم علاوه بر تمیز کنندگی فوق العاده باعث نرمی لاستیک میشود و از ترک خوردن لاستیک در روز های سرد و … جلوگیری میکند. برند گتسان یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید اسپری های خودرو و لاستیک خودرو است.

موارد استفاده:

فقط روی دیواره ها استفاده کنید نه آج ها.از اسپری کردن بر روی ترمز و یا کف آج خودداری کنید. گرد و غبار ترمز و دیگر باقی مانده ها میتوانند باعث ایجاد لکه در نقطه پارک ماشین شود.برای جلوگیری،آن منطقه پارکینگ را بلافاصله بعد از مصرف آبکشی کنید.

 

 

- اسپری پاک کننده لاستیک کف گتسان دارای کاربردی بسیار آسان است که باعث پاکی،درخشندگی ومحافظت از تایرها می شود.به آسانی آن را اسپری کرده و فوم تمام آلودگی ها را از بین برده و تایر همانند روز اول به چشم خواهد آمد.فوم تایر گتسان در عرض چند دقیقه تایرها را تمیز و درخشان کرده و احتیاجی به استفاده از دست نمی باشد.همچنین به درون تایر نفوذ کرده و آن را در مقابل هر گونه شکاف و یا کم رنگ شدن دیواره ها حفظ می کند.این محصول قابلیت تمیز،درخشان ومحافظت کردن تا ۴۰ تایر را داراست و هیچ گونه آسیبی به چرخ و یا روکش آن وارد نمیکند.

دستورات:

- قبل از استفاده به خوبی آن را تکان دهید.میتوانید از آن برای تایرهای خیس و خشک استفاده کنید.فوم را به صورت دورانی با حرکتی ثابت روی تایر اسپری کنید.اطمینان حاصل کنید که به طور کامل و حتی پوشش دیواره ها را اسپری کرده اید.

- ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان دهید تا خشک شود.

- برای نتیجه بهتر ابتدا تایر ها را شسته وهرگونه آلودگی یا گل را از روی آن پاک کنید.با استفاده از پاک کننده خودکار و چند منظوره گتسان میتوانید دیواره های سفید را که از آلودگی تغییر رنگ داده اند به راحتی تمیز کنید.

 

توجه:

- اجازه ندهید آب پس از شستشو وارد مجراهایی همچون رودخانه و یا دریاچه شود.

هشدار:

- محتویات محصول تحت فشار است.محصول را سوراخ نکنید و یا ظرف آن را نسوزانید.آن را در معرض گرما قرار ندهید و در دمای بالاتر از ۱۲۰ درجه فارنهایت و یا ۴۹ درجه سانتی گراد نگهداری و انبار نکنید.

- از دسترس کودکان دور نگه داشته شود

 

معرفی برند گتسان

 

شرکت گتسان یک مجموعه ی چینی است که به صورت تخصصی در زمینه ی تولید لوازم جانبی و نظافتی خودرو فعالیت دارد. این شرکت به غیر از تولید لوازم شست و شو و نظافتی در زمینه‌ی تولید لوازم و تجهیزات ایمنی خودرو نیز فعالیت دارد. از جمله محصولات این شکرت می‌توان به زنجیر چرخ، اسپری داشبورد، اسپری تمیز کننده مجرای هوای، اسپری واکس داشبورد، اسپری روان کننده زنجیر و چرخ دنده، محلول شیشه شوی و تمیز کننده سیستم سوخت اشاره کرد.

 
1 2 3 4 5

ثبت نقد و بررسی