Top

اسپری ضد بخار شیشه ( GETSUN ) مدل G-8239

GETSUN Glass Anti-Fogging Agent G-8239

 

- جلوگیری از ایجاد بخار روی شیشه‌ی خودرو

- ایجاد شفافیت روی شیشه

- بسیار خوشبو

- استفاده از مواد با پایه طبیعی و با فرمولاسیون جدید و پیشرفته

- هیچ‌گونه عوارض جانبی ندارد و بر سیستم تنفسی تأثیر نمی‌گذارد

- در شب یا روز شیشه دچار بخار گرفتگی شیشه اتومبیل خود نمی‌شوید

- حتی قابل استفاده برای شیشه کلاه کاسکت موتورسیکلت و شیشه عینک

- با حجم 118 میلی لیتر

 

 

 

ناموجود 

اسپری ضد بخار شیشه GetSun از مواد با پایه طبیعی و با فرمولاسیون جدید و پیشرفته برای جلوگیری از بخار روی شیشه و عدم دید برای راننده و بروز حادثه جلوگیری می‌کند اسپری ضد بخار شیشه گتسان میل هیچ‌گونه عوارض جانبی ندارد و بر سیستم تنفسی تأثیر نمی‌گذارد و قابل‌استفاده برای کلیه سطوح شیشه‌ای خودرو و آینه‌ها قابل‌استفاده است و در شب یا روز شیشه دچار بخار گرفتگی نمی‌شود و راننده و سرنشینان دید بهتری خواهند داشت.  اختلاف دما داخل و خارج خودرو که باعث ایجاد بخار روی شیشه می‌شود اسپری ضد بخار GetSun از تشکیل بخار جلوگیری کرده و دید بهتر و شفاف برای راننده ایجاد می‌کند و این اسپری ضد بخار برای تمامی خودروها و همچنین شیشه کلاه کاسکت موتورسیکلت و شیشه عینک و مواردی از این نظیر مناسب است.
 
 
روش استفاده:
 
- شیشه را کاملاً تمیز نماییدمحلول ضد بخار را از فاصله 10 سانتی‌متری روی شیشه اسپری کنید سپس با یک دستمال تمیز شیشه را پاک نمایید.
 

 

 

 

 

 

معرفی برند گتسان

 

 

شرکت گتسان یک مجموعه ی چینی است که به صورت تخصصی در زمینه ی تولید لوازم جانبی و نظافتی خودرو فعالیت دارد. این شرکت به غیر از تولید لوازم شست و شو و نظافتی در زمینه‌ی تولید لوازم و تجهیزات ایمنی خودرو نیز فعالیت دارد. از جمله محصولات این شکرت می‌توان به زنجیر چرخ، اسپری داشبورد، اسپری تمیز کننده مجرای هوای، اسپری واکس داشبورد، اسپری روان کننده زنجیر و چرخ دنده، محلول شیشه شوی و تمیز کننده سیستم سوخت اشاره کرد.

 

ناموجود1 2 3 4 5

ثبت نقد و بررسی